30.07.2014

Bonjour Wrocławiu!

Po pięciu miesiącach spędzonych głównie we Francji wróciliśmy na jakiś czas do pięknej i upalnej Polski. Wczoraj odwiedziliśmy Wrocław (teraz już jesteśmy tam tylko gośćmi, gdyż rok temu sprzedaliśmy nasze mieszkanko na Śródmieściu i obecnie jesteśmy bezdomni :)) Zawitaliśmy oczywiście do rodzinki, ale także poszwendaliśmy się odrobinę po rynku oraz okolicach. W międzyczasie zgłodnieliśmy, więc postanowiliśmy zajrzeć do wegańskiego już baru Vega w Rynku. Ceny nawet OK!
Zamówiliśmy:
- gołąbki w pomidorowo-marchewkowym sosie + surówka z białej kapusty - 13,50zł
- ziemniaki pieczone + falafel + surówka z czerwonej kapusty + sos czosnkowy - 17, 50zł

Potrawy okazały się całkiem smaczne :). Szczególnie sos czosnkowy wypadł bardzo pozytywnie.

Korzystając także z plusów "dużego miasta" i dostępności fajnych sklepów zakupiliśmy kilogram soli Kala Namak (13zł) oraz płatki drożdżowe (150g/8zł).4 komentarze:

 1. Oh, jak dawno mnie tu nie było! Oglądam poprzednie wpisy i po prostu zaśliniłam klawiaturę! :( Co za pyszności...Póki jestem jeszcze w kraju i mam pod ręką bób i spółkę to skorzystam z Waszych przepisów. Dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My także korzystamy z pobytu w Polsce i zajadamy się cały czas bobem oraz fasolką szparagową :) Poza tym wyjadamy bio warzywka i owoce z ogródka rodziców :) Pozdrawiamy serdecznie

   Usuń
 2. a gdzie kupiliście takie tanie płatki drożdżowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Wita Stwosza, sklep nazywa się chyba SMAKI ŚWIATA. Teraz już są po 12 złotych :(

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...