13.06.2016

Czas wrócić do życia...

Witamy po przerwie :) Już prawie miesiąc minął od naszego ostatniego wpisu, ale po śmierci naszego kochanego przyjaciela mopsa zwanego Didolem straciliśmy ochotę do wszystkiego :( Dom stał się pusty i smutny, a gotowanie, jedzenie itp. przestało sprawiać nam przyjemności (Didol zawsze obserwował nas podczas gotowania w nadziei na jakiś smakowity kąsek). Jednak jak to mówią, czas leczy rany i żyć trzeba dalej... Mopsik pozostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach (a jest co wspominać po 11 latach wspólnego życia, przygodach oraz podróżach). Obiecaliśmy sobie, że jak Didol odejdzie nie będziemy już chcieli nowego psiaka, ale teraz wiemy, że dom bez stwora jest za smutny, a my potrzebujemy psiej "terapii", więc wkrótce przedstawimy Wam naszego nowego, czworonożnego lokatora :) Spodziewajcie się również nowych wpisów, gdyż gotowanie znowu zaczyna sprawiać nam przyjemność...

Dziś jednak wrzucamy kilka fotek najwspanialszego mopsa na świecie jakim był Didol....9 komentarzy:

 1. Bardzo mi przykro :(( Trzymajcie sie! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. To smutne :( Ale Didol dzięki Wam miał bardzo szczęśliwe życie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt :)
   Wiele przygód z nami przeżył i trochę świata zwiedził :)

   Usuń
 3. Przykro mi, doskonale wiem, co to znaczy stracić takiego przyjaciela. Jest ciężko, ale trzeba docenić te 11 lat, wspólnych lat! Śliczna mordka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny mopsik...Spulczuje wam.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mi przykro, trzymajcie się kochani :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymajcie się ciepło, na pewno jest ciężko, ale Didol miał świetne życie i z tego trzeba się cieszyć, że mogliście mu je dać.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...